Tai pats paprasčiausias būdas atlikti pirmą šuolį parašiutu ir pajusti laisvo kritimo malonumą! Lėktuvu AN – 2 pakilsite į 3000 m aukštį. Kartu su patyrusiu instruktoriumi Jūs iššoksite iš lėktuvo ir patirsite iki 40 s. laisvo kritimo! 1500 m. aukštyje instruktorius išskleis parašiutą ir  apie 5 min Jūs sklandysite ore, kol saugiai pasieksite žemę.

Nuo įlipimo į lėktuvą iki saugaus nusileidimo ant žemės, visą laiką Jumis rūpinsis patyręs instruktorius. Jūs galėsite mėgautis. Prieš šuolį Jums teks išklausyti trumpą 15 – 20 min. instruktažą, ką Jums veikti laisvo kritimo metu, sklandant ore su parašiutu ir nusileidžiant ant žemės. Jei norėsite Jūsų šuolį už papildomą mokestį galėsime nufilmuoti ir nufotografuoti.
*Renkantis šuolį “Tandemas”, Jūsų svoris su apranga neturi viršyti 100 kg.

Jei po šuolio manai, kad norėtum parašiutu šokti savarankiškai, dėl AFF (pagreitinto parašiutininkų rengimo) kursų sususiek su klubo administracija.

Papildoma informacija:

  • Mes negalime garantuoti, kad atvykus numatytą šuolio dieną Jūs atliksite suplanuotą šuolį (priežastys gali būti įvairios: technikos gedimai, nenumatytos situacijos, blogas oras ar kitos objektyvios priežastys), tačiau dėsime visas pastangas, kad šuolių diena praeitų sklandžiai ir vis mūsų klientai liktų patenkinti. Patikėkite, mes patys norime šokinėti, todėl bet kokie technikos gedimai arba netinkamas oras mums labai sugadina nuotaiką.
  • Į aerodromą reikėtų atvykti geros nuotaikos bei nusiteikti, kad aerodrome gali tekti išbūti visą dieną (parašiutizmas yra daug atidumo reikalaujantis bei labai atsakingas sportas, todėl čia skubėti negalima)
  • Nusprendusiems atlikti „TANDEM“ šuolį, PRELIMINARUS šuolio laikas nurodomas telefonu individualiai (telefonas pasiteiravimui +370 681 11077) arba https://www.suoliai.lt/rezervacija/
  • Iki šuolio negalima vartoti alkoholio, narkotinių ir kitų svaiginamųjų medžiagų
  • Reikia turėti patogius rūbus ir avalynę (tinka treningai, kiti laisvalaikio rūbai, leidžiantys Jums laisvai judėti, sportiniai bateliai)
  • Atvykus atlikti šuolio, gali nebūti šuoliams tinkamo oro. Kartais jo laukiama visą dieną, todėl reikėtų pasiimti užkandžių, gaiviųjų gėrimų
  • Šuolis numatytą dieną dėl blogo oro gali neįvykti ar šuoliai gali būti atšaukti dėl kitų priežasčių, juos perkeliant kitai dienai ar kitam savaitgaliui

Užsakyti