Tai šuolis iš 1000 m. – 1200 m. aukščio sparno tipo pilnai valdomu parašiutu (parašiutas išsiskleidžia pats tik iššokus iš lėktuvo). Prieš šį šuolį Jums teks išklausyti instruktažą, kurio metu Jūs būsite supažindinti su aerodromo teritorija, išklausysite, kaip elgtis ypatingose situacijose, kaip elgtis lėktuve, kaip taisyklingai iššokti iš lėktuvo, kaip valdyti parašiutą ir svarbiausia, kaip saugiai nusileisti ant žemės.

Kai kuriuos įgūdžius pasitreniruosite specialiai tam skirtame treniruoklyje. Instruktažas truks 2 val.
Po instruktažo, lėktuvu AN – 2 pakilsite į 1000 m. – 1200 m. aukštį ir iššoksite iš lėktuvo. Parašiutas išsiskleis priverstinio skleidimo būdu. Jums reikės pačiam valdyti paršiutą ir nusileisti į aerodromo teritoriją. Parašiutas yra valdomas specialiomis virvelėmis (stropomis). Radijo ryšio pagalba Jums leidžiantis parašiutu su Jumis bendraus instruktorius. Šis šuolis įdomus tuo, kad lėktuvui pasiekus reikiamą aukštį bei instruktoriui davus leidimą iš lėktuvo reikia iššokti pačiam. Šis sprendimas reikalauja valios pastangų, tačiau priėmus tokį sprendimą, pasklandžius ore ir kojomis palietus žemę – jausmas nepakartojamas ir nenusakomas! Tai verta išbandyti!
*Renkantis šuolį “Static-Line”, Jūsų svoris su apranga neturi viršyti 120 kg.

Jei po šuolio manai, kad norėtum parašiutu šokti savarankiškai, dėl AFF (pagreitinto parašiutininkų rengimo) kursų gali susitarti ir užsiregistruoti www.aff.lv

Papildoma informacija:

  • Mes negalime garantuoti, kad atvykus numatytą šuolio dieną Jūs atliksite suplanuotą šuolį (priežastys gali būti įvairios: technikos gedimai, nenumatytos situacijos, blogas oras ar kitos objektyvios priežastys), tačiau dėsime visas pastangas, kad šuolių diena praeitų sklandžiai ir vis mūsų klientai liktų patenkinti. Patikėkite, mes patys norime šokinėti, todėl bet kokie technikos gedimai arba netinkamas oras mums labai sugadina nuotaiką.
  • Į aerodromą reikėtų atvykti geros nuotaikos bei nusiteikti, kad aerodrome gali tekti išbūti visą dieną (parašiutizmas yra daug atidumo reikalaujantis bei labai atsakingas sportas, todėl čia skubėti negalima)
  • Nusprendusiems atlikti savarankišką šuolį instruktažas visuomet prasideda 9 val. ryto šeštadienį, jei nėra nurodyta kitaip. Instruktažas vedamas grupei asmenų, todėl į instruktažą reikėtų nevėluoti
  • Po instruktažo, jį išklausę asmenys suskirstomi į grupes po 4-5 žmones. Kuo daugiau žmonių, tuo ilgiau reikia laukti šuolio tiems, kurie yra patenka į vėlesniam tos dienos šuoliui numatytą grupę. Todėl dar kartą prašome kantrybės laukiant savo šuolio!

Užsakyti